Przewodnik dla początkujących po e -sporcie Betting: Wskazówki i strategie

ESports lub sporty elektroniczne w ostatnich ggbet kasyno latach podbiły świat. Z milionami fanów, którzy dostosowują się do oglądania profesjonalnych graczy rywalizujących w popularnych grach, takich jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2, nie jest zaskoczeniem, że zakłady e-sportowe stały się coraz bardziej popularne. Obstawianie e -sportów może być ekscytującym i potencjalnie opłacalnym przedsięwzięciem dla początkujących, jak i doświadczonych bettorów. W tym przewodniku dla początkujących zbadamy kilka wskazówek i strategii, które pomogą Ci rozpocząć zakłady e -sportowe.

Zrozumienie podstaw

Przed zanurzeniem się w świat e -sportów ważne jest, aby mieć solidne zrozumienie podstaw. Oto kilka kluczowych punktów, o których należy pamiętać:

 • Poznaj grę: zapoznaj się z grą lub grami, na które planujesz obstawiać. To zapewni lepsze zrozumienie zaangażowanych zespołów, graczy i strategii, ostatecznie zwiększając twoje szanse na udzielanie świadomych zakładów.
 • Zespoły badawcze i gracze: Podobnie jak w tradycyjnych zakładach sportowych, badanie zespołów i graczy jest niezbędne. Miej oko na ich wydajność, najnowszą formę i wszelkie zmiany w listy, które mogą wpłynąć na ich rozgrywkę.
 • Zrozum szanse: Szanse są wykorzystywane do określenia prawdopodobieństwa wystąpienia wyniku i potencjalnej wypłaty. Zapoznaj się z różnymi rodzajami szans, takimi jak szanse dziesiętne, ułamkowe i amerykańskie, oraz sposób, w jaki działają.
 • Ustaw budżet: jak w przypadku każdej formy hazardu, kluczowe jest ustalenie budżetu i trzymanie się go. Założę się tylko na to, na co możesz sobie pozwolić, i uniknąć ścigania strat.

Wybór odpowiedniego bukmachera

Jeśli chodzi o zakłady e -sportowe, wybór odpowiedniego bukmachera jest niezbędny. Oto kilka czynników do rozważenia:

 • Reputacja i wiarygodność: poszukaj bukmacherów z dobrą reputacją w społeczności esports. Przeczytaj recenzje, sprawdź ich licencjonowanie i regulacje oraz upewnij się, że mają solidne osiągnięcia.
 • Dostępne rynki: Sprawdź, czy bukmacher oferuje szeroką gamę rynków eSports, na które można postawić. Im więcej dostępnych opcji, tym większa szansa na znalezienie wartości i maksymalizacji zysków.
 • Konkurencyjne szanse: Porównaj szanse oferowane przez różnych bukmacherów, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą wartość dla swoich zakładów.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs: interfejs przyjazny dla użytkownika ułatwia nawigację w witrynie, umieszczać zakłady i uzyskiwać dostęp do ważnych informacji.
 • Bonusy i promocje: Poszukaj bukmacherów, którzy oferują atrakcyjne bonusy i promocje specjalnie dostosowane do zakładów e -sportowych.

Rodzaje zakładów eSport

Obstawianie eSport oferuje różnorodne rodzaje zakładów, aby zaspokoić różne preferencje. Oto kilka typowych typów zakładów, które możesz napotkać:

 • Zwycięzca meczu: prosty zakład, która drużyna wygra mecz.
 • Obstawianie handicapowe: wiąże się to z nadaniem wirtualnej przewagi lub niekorzystnej sytuacji jednemu z zespołów, aby nawet szanse. Na przykład A -1.5 Handicap oznacza, że ​​drużyna musi wygrać z wynikiem 2-0 lub lepszym.
 • Całkowite mapy/rundy: obstawianie całkowitej liczby map lub rund rozegranych w meczu.
 • Najpierw osiągnąć pewien cel: obstawianie, który zespół będzie pierwszym, który osiągnie określony cel, na przykład „Pierwsza krew” w grze League of Legends.
 • Ogólny zwycięzca: obstawianie ogólnego zwycięzcy turnieju lub ligi.

Oto kilka czynników

Analiza pojedynków i formy

Jednym z najważniejszych aspektów udanych zakładów e -sportowych jest analiza pojedynków i formy. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy ocenie drużyn i graczy:

 • Wydajność historyczna: spójrz na przeszłe pojedynki drużyn i ustal, czy istnieją jakieś wzorce lub trendy, które mogą pomóc w dokonaniu dokładniejszych prognoz.
 • Ostatni formularz: Zastanów się, jak dobrze zespoły występowały w ostatnich meczach. Czy są na zwycięskiej serii lub doświadczają spadku?
 • Zmiany listy: Zmiany w składzie zespołu mogą znacznie wpłynąć na ich wyniki. Zwróć uwagę na wszelkie ostatnie transfery graczy lub substytucje.
 • Rekordowy rekord: Rozważ rekord głowy między drużynami. Czy istnieje historia dominacji jednej drużyny nad drugą?
 • Preferencje map: niektóre zespoły wyróżniają się niektórymi mapami lub trybami gry. Zrozumienie preferencji map każdego zespołu może zapewnić cenne informacje na temat twoich zakładów.

Zarządzanie zakładami

Skuteczne zarządzanie bankrollem jest kluczem do długoterminowego sukcesu w zakładach e-sportowych. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zarządzać zakładami:

milionami fanów, którzy dostosowują się
 • Ustaw plan stakingu: określ, jaki procent bankrolla bukmacherskiego jesteś gotów postawić na każdy zakład. Wspólną zasadą jest obstawianie od 1-5% całkowitego bankrolla na zakład.
 • Unikaj obstawiania emocjonalnego: postaw w głowę, a nie serce. Nie pozwól, aby osobiste uprzedzenia lub fandom zachmurzyło się o osąd.
 • Śledź swoje zakłady: zachowaj rekord swoich zakładów, w tym datę, zespoły, szanse i wyniki. Pomoże to przeanalizować wzorce zakładów i zidentyfikować obszary w celu poprawy.
 • Bądź selektywny: nie jest konieczne postawianie na każdy mecz lub turniej. Skoncentruj się na pojedynkach, które dokładnie zbadałeś i masz największe zaufanie.
 • Bądź na bieżąco: esports to szybka branża, a utrzymywanie informacji o najnowszych wiadomościach, aktualizacjach zespołu i zmianach może dać ci przewagę przy podejmowaniu decyzji bukmacherskich.

Ciesz się doświadczeniem

Na koniec pamiętaj, że zakłady e -sportowe mają być przyjemne. Chociaż może to być sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ważne jest, aby podejść do nich z zrównoważonym sposobem myślenia i nie pozwolić, aby straty cię zniechęcają. Ucz się, dostosuj swoje strategie, a co najważniejsze, baw się dobrze!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.